The Roof Ada Kahvaltı

İlk Adımda Şölen Başlar...

The Roof Ada'da güne harika bir başlangıç yapmaya hazır olun! Kahvaltı, günün en önemli öğünüdür ve biz misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunmak için özenle hazırlanan özel bir şölen sunuyoruz. Kahvaltı sofralarımız, taze ve lezzetli seçeneklerle doludur. İlk adımınızda sizi sıcak ve çıtır patates kızartmaları karşılar. İster omlet olarak tercih edin, ister karışık olarak sunalım, isterseniz de favoriniz olan şekilde sipariş verin. Yumurtalı ekmeğimiz, içerisindeki çeşitli malzemelerle damaklarınızı fethedecek. 

Sigara böreklerimiz, incecik yufkaların içerisindeki lezzetli peynir dolgusuyla tadına doyulmaz bir lezzet sunar. Tereyağı, reçel ve bal eşliğinde sunulan taze ekmek, lezzetin tamamlayıcısıdır. İsterseniz tereyağını ekmek üzerine sürün, üzerine reçel veya bal ekleyin ve eşsiz bir tat yolculuğuna çıkın. Bu enfes lezzetlerle güne tatlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Peynir tabağımızda çeşitli lezzetler sizi bekliyor. Yanında taze zeytinlerle birlikte sunulan peynir tabağımız, lezzetli bir protein kaynağı ve kahvaltınıza çeşitlilik katacak.